Niezwykły tuning nowego BMW. Wygląd jest tu kwestią gustu

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Studio projektowe Manhart od zawsze tworzyło naprawdę ciekawe wariacje aut BMW. Czy ten tuning BMW X6 nie jest jednak aby tym jednym krokiem za daleko?

A więc da się wycisnąć jeszcze więcej mocy…

BMW X6 w wersji M Competition już na starcie jest niezwykle potężnym autem, oferującym aż 625 koni mechanicznych i przyspieszenie do 100 km/h w czasie 3,8 s. Okazuje się jednak, że z podwójnie turbodoładowanej jednostki 4.4 V8 można wydobyć jeszcze trochę mocy. Efekt? Aż 730 KM oraz zawrotne 900 Nm. Czy trzeba coś więcej dodawać?!

Kontrowersyjny wygląd

Tuning mechaniczny bezsprzecznie jest wybitny, lecz w kwestii wyglądu z pewnością pojawiać się będzie wiele dyskusji. Dużo włókna węglowego? Do tego się przyzwyczailiśmy. Dużo włókna węglowego we wzorze a’la granit? To już akurat nie jest zbyt standardowe. Wygląda to, mówiąc delikatnie, dość oryginalnie. Czy brzydko? To już raczej decyzja należąca do każdego z nas.

Zdjęcie główne: Rodan Can/unspalsh.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak dbać o wysięgniki teleskopowe – praktyczne porady od specjalistów serwisu żurawi samochodowych
Jak dbać o wysięgniki teleskopowe – praktyczne porady od specjalistów serwisu żurawi samochodowych
Zdobywaj wiedzę o konserwacji i kontroli wysięgników teleskopowych. Dowiedz się, co mówią specjaliści z serwisu żurawi samochodowych, jak prawidłowo dbać o te sprzęty.
Jak nadać autu sportowy charakter?
Jak nadać autu sportowy charakter?
Chciałbyś przerobić swoje auto tak, aby wyglądało bardziej jak sportowe niż osobowe? Zastanawiasz się, jakie zmiany Ci to zapewnią? W […]
Zrozumienie znaczenia i zastosowań olejów hydraulicznych w przemyśle
Zapraszamy do odkrywania tajników olejów hydraulicznych. Zrozumieć ich kluczowe znaczenie i praktyczne zastosowania w różnych gałęziach przemysłu.
Ostatnie wpisy
Polecamy